Vakıfbank’tan emeklilere müjde!

Yayınlama: 01.02.2023
A+
A-

Vakıfbank, emekli maaşını alan müşterilerine destek ödemesi verme kampanyası başlattı. Bu kampanya, sadece Vakıfbank müşterileri olan emeklilere yöneliktir ve emekli maaşının 20 katına kadar yüksek limitli kredi verecek. Banka müşterisi olmayanlar, maaş hesapları üzerinden bu krediyi alabilirler.

Vakıfbank, 36 ay vadeli 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Başvuru yapmak isteyen emekliler, internet bankacılığı, banka şubesi veya banka mobil uygulaması üzerinden başvuru yapabilirler. İlk taksit ödemeleri 90 gün ertelemeli olarak yapılabilir. Banka müşterileri, internet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden kredi işlemlerini takip edebilir ve hesaplarına yatırabilirler.

Vakıfbank, sürekli olarak emekli maaşı alan müşterilerine yönelik kampanyalar yapmayı planlamaktadır. Başvuru yapmak isteyen emekliler, en yakın banka şubesine giderek veya internet bankacılığını kullanarak sonuçlarını 5 dakika içerisinde öğrenebilirler ve aynı gün içinde kredi alabilirler.
Sonuç olarak; Bankalar emeklilerin veya emekli olacak vatandaşları müşterisi yapabilmek için kampanya üzerine kampanya düzenliyor. Emekliler vakıfbank bu duyurusunu sevinçle karşıladı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.